Gezelschapsdieren

Bij Dierenartsenpraktijk Nijkerk-Wellensiek staan wij voor u klaar met een enthousiast team van zes dierenartsen en dertien assistentes. U kunt erop rekenen dat ons team de beste service en zorg verleent aan uw dier. Onze assistentes zijn u graag van dienst met advies of het maken van een afspraak met één van onze dierenartsen. U bent van harte welkom op één van onze vier vestigingen!

Iedere vestiging heeft verschillende openingstijden. Tijdens openingstijden kunt u bellen om een afspraak te maken en bent u welkom aan de balie voor vragen en informatie, voorgeschreven medicatie, dieetvoer, ontwormingsmiddelen, vlooien- en tekenbestrijdingsmiddelen en verzorgingsproducten. Wij geven u graag advies over de beste producten voor uw dier.

Spoed
Voor spoedgevallen zijn wij 7 dagen per week week, 24 uur per dag telefonisch bereikbaar op tel.nr.: 033 – 246 03 05.

foto's home website.jpg

Februari Maand van de Gebitsverzorging.
U bent van harte welkom voor een gratis gebitscontrole van uw hond of kat op al onze vestigingen.Logo_MaandGebits_110713_LR.jpg
In de maand februari krijgt u 10% korting op de gebitsbehandeling en gebitsproducten.
U kunt bellen voor een afspraak met een van onze assistentes.

Banner voormijndier.jpg